Wykrywanie zdrady / niewierności małżeńskiej, dowody zdrady w związku

Detektyw obserwujący z ukrycia oraz dokumentujący zdradę małżeńską

Biuro Ochrony Osób i Mienia GROT oferuje wykrywanie i dokumentowanie zdrady małżeńskiej. Specjaliści z naszego biura detektywistycznego dostarczą Państwu niezbite dowody na niewierność partnera, działając w sposób dyskretny i metodyczny. Wezmą pod lupę wyjazdy służbowe, kontakty towarzyskie i wszystkie inne sfery życia zawodowego i prywatnego, by dotrzeć do prawdy i zapewnić materiał dowodowy do ewentualnej sprawy rozwodowej.

 

Zmaganie się z podejrzeniem zdrady małżeńskiej jest zawsze bardzo trudnym okresem, więc proces skutecznego wykrywania i udowodnienia jej niezbitymi dowodami przeprowadzamy w sposób jak najbardziej dyskretny. Nasze biuro detektywistyczne zatrudnia wyłącznie takich detektywów, którzy potrafią zdobywać materiał dowodowy w sposób dyskretny i z pełnym poszanowaniem obu zainteresowanych stron. Dążą oni przy tym konsekwentnie do odkrycia wszystkich faktów, dokonując np. obserwacji wyjazdów służbowych.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura ochrony. Zbadamy rzetelnie wszystkie Państwa podejrzenia!

Zdrada małżeńska – jak praca detektywa może pomóc w jej wykryciu?


Nasi detektywi mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, dzięki którym wykrywanie zdrady małżeńskiej odbywa się zawsze w sposób dyskretny i zgodny z literą prawa. Dowody na niewierność w związku można uzyskać przede wszystkim podczas wnikliwej obserwacji zachowań partnera w życiu codziennym. W ramach tego procesu sprawdzamy odwiedzane przez niego miejsca, a także weryfikujemy, czy jego plan dnia jest zgodny z tym przedstawionym małżonkowi. Badamy również wszelkie tłumaczenia dłuższej nieobecności w domu – zajmiemy się na przykład wykrywaniem tego, czy partner faktycznie ma nadgodziny w pracy.


Wiarygodne dowody zdrady małżeńskiej uzyskamy bez niezgodnego z prawem naruszania prywatności osoby obserwowanej. Będziemy działać wyłącznie w przestrzeni publicznej – zbierzemy ważne wskazówki i zidentyfikujemy wszystkich ludzi, z którymi partner spędza czas. Ustalimy również charakter nawiązywanych przez niego relacji i na tej podstawie wydedukujemy, czy niewierność w związku faktycznie ma miejsce. Możecie Państwo śmiało oczekiwać, że przedstawiona dokumentacja rozwieje wszelkie wątpliwości.


Specjaliści z biura detektywistycznego GROT dysponują również innymi sposobami wykrywania kłamstw ze strony partnera. Zdrada małżeńska może na przykład jasno wynikać z kwitów i rachunków z podróży. Małżonek, który ma coś na sumieniu, bardzo często opłaca pobyt osoby, z którą utrzymuje relację intymną (lub wręcz przeciwnie, płaci podejrzanie mało). Użyteczne dowody na niewierność w związku można odkryć na podstawie najdrobniejszych nawet szczegółów.


Profesjonalne wykrywanie zdrady małżeńskiej przeprowadzamy zawsze zgodnie z przepisami ustawy o usługach detektywistycznych, dzięki czemu zgromadzone przez nas dowody mogą być uznane przez sąd w trakcie prowadzonego postępowania. Dokładamy wszelkich starań, by dokumentacja w formie zdjęć i nagrań przedstawiających niewierność w związku była wiarygodna i rozstrzygająca wszelkie ewentualne wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia, jak możemy pomóc z Państwa problemem!

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Sprawdź cennik naszych usług