Wykrywanie lokalizatorów GPS w samochodach oraz innych pojazdach, wyszukiwanie podsłuchu w domu i biurze

Zestaw detektywistyczny do obserwacji oraz wykrywania podsłuchów i lokalizatorów GPS

Nasze biuro ochrony może Państwu zaproponować skuteczne i precyzyjne wykrywanie GPS w aucie i podsłuchu w domu. Zareagujemy na wszystkie podejrzenia i niezwłocznie przystąpimy do sprawdzenia, czy mają one swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Dokonana przy użyciu specjalistycznego sprzętu analiza sygnałów pozwoli na sprawdzenie, czy pojazd ma zainstalowane urządzenie lokalizacyjne, a dom zostanie sprawdzony pod kątem ukrytych kamer i oprogramowania szpiegowskiego, którym zainfekowane mogą być komputery i telefony. Wykrywanie GPS i podsłuchów to delikatny proces, który wykonamy z pełną dyskrecją i ostrożnością.

Jeśli podejrzewają Państwo, że w miejscu zamieszkania lub gdziekolwiek indziej mogą znajdować się, chociażby ukryte kamery, to zachęcamy do pilnego kontaktu. Działamy szybko i nowocześnie, między innymi w Katowicach. Rzetelnie wykonujemy skomplikowane operacje: wykrywamy oprogramowanie szpiegowskie, przeprowadzamy analizę sygnałów dobiegających z samochodu i przede wszystkim przywracamy Państwu poczucie bezpieczeństwa.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Sprawdź cennik naszych usług