Wykrywanie lokalizatorów GPS w samochodach oraz innych pojazdach, wyszukiwanie podsłuchu w domu i biurze

Zestaw detektywistyczny do obserwacji oraz wykrywania podsłuchów i lokalizatorów GPS

Nasze biuro ochrony może Państwu zaproponować skuteczne i precyzyjne wykrywanie GPS w aucie i podsłuchu w domu. Zareagujemy na wszystkie podejrzenia i niezwłocznie przystąpimy do sprawdzenia, czy mają one swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.


Dokonana przy użyciu specjalistycznego sprzętu analiza sygnałów pozwoli na sprawdzenie, czy pojazd ma zainstalowane urządzenie lokalizacyjne, a dom zostanie sprawdzony pod kątem ukrytych kamer i oprogramowania szpiegowskiego, którym zainfekowane mogą być komputery i telefony. Wykrywanie GPS i podsłuchów to delikatny proces, który wykonamy z pełną dyskrecją i ostrożnością.


Jeśli podejrzewają Państwo, że w miejscu zamieszkania lub gdziekolwiek indziej mogą znajdować się, chociażby ukryte kamery, to zachęcamy do pilnego kontaktu. Działamy szybko i nowocześnie, między innymi w Katowicach. Rzetelnie wykonujemy skomplikowane operacje: wykrywamy oprogramowanie szpiegowskie, przeprowadzamy analizę sygnałów dobiegających z samochodu i przede wszystkim przywracamy Państwu poczucie bezpieczeństwa.

Kompleksowa usługa wykrywania podsłuchów w mieszkaniach, biurach i innych miejscach


Popyt na urządzenia szpiegowskie zwiększa się z roku na rok, czego rezultatem są zjawiska takie jak nieuczciwa konkurencja w biznesie. Wykrywanie podsłuchów powinno być priorytetem w przypadku najmniejszych nawet podejrzeń, że konkurent wie o prowadzonym przez Państwa przedsiębiorstwie nienaturalnie dużo. Chętnie przeprowadzimy audyt bezpieczeństwa w pomieszczeniu, w którym najczęściej mają miejsce rozmowy o interesach firmy. W poszukiwaniu nadajników sprawdzimy całe jego wyposażenie. Nasi detektywi są w stanie przeprowadzić wykrywanie podsłuchu nie tylko dzięki kwalifikacjom i doświadczeniu, lecz także nowoczesnym urządzeniom. Analizę wykonają za pomocą detektorów, które odnajdują emisję sygnałów radiowych, a także jej źródło. Dzięki temu mogą znaleźć nawet najlepiej zakamuflowane i zaawansowane urządzenia szpiegowskie.


Wykrywanie podsłuchu i lokalizatorów GPS w samochodach i innych pojazdach


Lokalizator GPS do samochodu to niezwykle zaawansowane urządzenie, które może działać przez wiele tygodni. Niektóre modele mają czujnik umożliwiający wykrywanie ruchu i uruchamianie śledzenia (co pozwala na ograniczenie zużycia wbudowanej baterii), a inne są po prostu podłączone na stałe do akumulatora. Korzystanie z takiej technologii jest nielegalne bez wiedzy użytkownika danego pojazdu.


Profesjonalnie odszukujemy nadajniki w aucie z pomocą specjalistycznego sprzętu. Nasz audyt bezpieczeństwa jest bardzo skrupulatny i dokładny – w poszukiwaniu urządzeń (często zawierających również podsłuch) sprawdzamy wszelkie zakamarki.

Dążymy do tego, by rozwiązać problem klienta możliwie najbardziej kompleksowo – nie tylko oferujemy wykrywanie modułów GPS w samochodzie, lecz także przeprowadzamy ekspertyzę. Na jej podstawie w wielu przypadkach możemy nierzadko określić, kto zamontował nadajnik. Urządzenia tego typu są bowiem wyposażone w zwykłą kartę SIM, która umożliwia wysłanie danych na adres mailowy lub numer telefonu.


Działamy między innymi na terenie Chorzowa, Katowic, Bytomia czy Rudy Śląskiej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – przeprowadzimy sprawny audyt bezpieczeństwa i zweryfikujemy, czy w Państwa aucie lub mieszkaniu znajdują się podsłuchy.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Sprawdź cennik naszych usług