Ustalenie (zaprzeczenie) ojcostwa

Wśród usług oferowanych przez naszą firmę znajduje się ustalenie oraz ewentualne zaprzeczenie ojcostwa. Obowiązek alimentacyjny w wielu wypadkach bywa niezasadny, a jedyną gwarancją sukcesu na sali sądowej jest najczęściej rzetelne badanie DNA, do którego trudno jest jednak doprowadzić. Prywatny detektyw, pracujący dla naszego biura ochrony, zadba w takiej sytuacji o zapewnienie próbki materiału genetycznego do analizy.

Zdajemy sobie sprawę, że procesy o ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa są bardzo delikatnym i trudnym czasem dla wszystkich zainteresowanych stron. Nierzadko wiążą się z dużymi emocjami. Dbamy z tego względu o to, by materiał genetyczny do badań DNA został pobrany w sposób możliwie najbardziej dyskretny. Prywatny detektyw dysponuje odpowiednimi umiejętnościami i sprzętem, który pozwala na pozyskanie próbki w sposób niezauważalny. Po wnikliwym przeanalizowaniu jej w laboratorium stanie się ona podstawowym dowodem w postępowaniu sądowym o uchylenie obowiązku alimentacyjnego.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszego profesjonalnego biura ochrony. Działamy na terenie Katowic i całego województwa śląskiego, ale z powodzeniem zrealizujemy również zlecenia na obszarze całej Polski.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Sprawdź cennik naszych usług