Ochrona fizyczna osób i mienia

Agent ochrony - ochrona fizyczna osób i mienia

W biurze GROT mamy świadomość, jak wiele sytuacji może doprowadzić do tego, że niezbędna okaże się ochrona nietykalności cielesnej. Zatrudniani przez nas wykwalifikowani pracownicy mają wieloletnie doświadczenie i doskonale wiedzą, jak zadbać o to, aby każdy Klient poczuł się bezpiecznie i komfortowo w swoim domu, firmie, a także w przestrzeni publicznej. Dostarczane usługi ochrony osób i mienia cechuje ogromna skuteczność, z której zadowolenie wyrażało już wiele osób. Bez wątpienia i Państwo będą usatysfakcjonowani, wybierając profesjonalne wsparcie, jakie idzie w parze z wiedzą i umiejętnościami wykwalifikowanych pracowników.


Biuro ochrony GROT dokłada wszelkich starań, aby zlikwidować potencjalne zagrożenia, nim staną się bezpośrednim niebezpieczeństwem dla zdrowia lub mienia naszych Klientów. Ochrona fizyczna, którą zapewniamy, jest na najwyższym poziomie, dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu oraz sprawdzonych rozwiązań. Gwarantujemy, że realizowane przez zatrudnionych specjalistów zadania związane z bezpieczeństwem zawsze wykonywane są ze szczególną starannością. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi usługami ochrony nietykalności cielesnej i mienia!

Na czym polega ochrona osób i mienia?


Realizowana przez nas ochrona fizyczna osób polega na zabezpieczeniu Klientów przed utratą zdrowia i życia, a także naruszeniem ich nietykalności cielesnej i kradzieżą mienia. Jesteśmy w stanie zapewnić taki rezultat dzięki różnym środkom zapobiegawczym. W pierwszej kolejności upewniamy się, że ochraniany dom ma najnowsze systemy antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Organizujemy również całodobowy monitoring we wszystkich miejscach, w których mogłoby wystąpić zagrożenie, np. przy budynku mieszkalnym, w pracy, obok parkingów czy innego rodzaju terenów.


W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się również ochrona fizyczna mienia. Polega ona m.in. na zorganizowaniu stałych posterunków dla ochroniarzy, a także stworzeniu systemu monitoringu. Zabezpieczamy wszelkiego rodzaju środki należące do Klienta, w tym nieruchomości, zgromadzony towar czy sprzęt. Reagujemy na zgłoszenia czy zagrożenia o każdej porze dnia i nocy.


Świadczone przez biuro GROT usługi mogą dotyczyć krótkoterminowej ochrony fizycznej osób i mienia, w ramach której zabezpieczymy imprezy masowe lub okolicznościowe. Zdajemy sobie sprawę, że wszelkiego rodzaju zgromadzenia publiczne wymagają działania w sposób ostrożny i dobrze skoordynowany. Dołożymy wszelkich starań, by całe wydarzenie mogło odbyć się bez zakłóceń – będziemy na bieżąco monitorować sytuację i reagować od razu po zidentyfikowaniu potencjalnego zagrożenia lub jakichkolwiek innych nieprawidłowości.


GROT oferuje profesjonalną ochronę fizyczną osób i mienia przede wszystkim na terenie Bytomia i Katowic. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Rzetelnie przeanalizujemy problem, z którym się Państwo zmagają, a następnie przedstawimy kompleksowy plan zabezpieczenia nietykalności cielesnej lub posiadanych nieruchomości i sprzętów. Zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza znajdującego się na stronie lub telefonu!

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Sprawdź cennik naszych usług