Obserwacja osób i mienia

Lornetka detektywistyczna do obserwacji osób i mienia

W biurze ochrony GROT znajdą Państwo prywatnego detektywa, który sprosta niejednemu zadaniu. Mamy świadomość, jak delikatną sprawą jest obserwacja detektywistyczna osób i mienia w przestrzeni publicznej. Z tego powodu zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, których cechuje szczególna staranność i ogromna skuteczność prowadzonych działań. Wiele lat doświadczenia w branży zabezpieczeń, ochrony i poszukiwań sprawiło, że potrafimy sobie radzić tam, gdzie inni zawiedli. Zaufanie pracownikom biura GROT to gwarancja spokoju oraz bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Ile kosztuje obserwacja osób przez detektywa wraz z dokumentacją fotograficzną?


Nasze biuro detektywistyczne GROT wykona dla Państwa usługę profesjonalnej obserwacji osób dorosłych lub dzieci naliczając opłatę za każdą godzinę pracy. Po podpisaniu umowy wykwalifikowani specjaliści dołożą wszelkich starań, by przeprowadzić dyskretne śledzenie i dostarczyć pełną dokumentację fotograficzną, która może być wiarygodnym dowodem na przykład na:

  • zdradę niewiernego partnera,
  • nieuczciwą konkurencję,
  • działanie pracowników na szkodę zatrudniającej ich firmy.

Profesjonalna obserwacja dzieci lub osób dorosłych może być też wykonana w celu zapewnienia im bezpieczeństwa. W ofercie naszego biura detektywistycznego z powodzeniem znajdą Państwo również usługi śledzenia, które mają na celu zgromadzenie dokumentacji na temat konkretnego zagadnienia. W ich przypadku płaci się nie za godzinę, lecz po prostu za wykonanie zadania, którym może być na przykład:

  • ustalenie nieujawnionych źródeł dochodu dłużnika,
  • odnalezienie adresu aktualnego pobytu lub zameldowania,
  • odkrycie obecnego miejsca pracy podejrzanego.

Niezależnie od tego, z jakiego powodu chcą Państwo skorzystać z usług detektywa, można śmiało oczekiwać, że przeprowadzi on śledzenie wybranej osoby w sposób całkowicie dyskretny i profesjonalny. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem, którzy działają skutecznie i zgodnie z literą prawa. Realizujemy zlecenia obserwacji dzieci i dorosłych między innymi na terenie Katowic, Bytomia, Chorzowa czy Rudy Śląskiej.


Czy śledzenie osób przez detektywa jest legalne?


W Polsce funkcjonuje ustawa o usługach detektywistycznych, która dokładnie reguluje legalność wszystkich działań związanych ze śledzeniem wskazanych przez klienta osób. Daje ona naszym pracownikom prawo do przetwarzania danych obserwowanego bez jego zgody w celu realizacji zlecenia. Obserwacja dorosłych i dzieci musi być jednak przeprowadzona z poszanowaniem ich prywatności (oznacza to, że może odbywać się wyłącznie w przestrzeni publicznej) i po podpisaniu z Państwem stosownej umowy.


Biuro GROT – profesjonalna obserwacja osób dorosłych i dzieci


Dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości usługi, dlatego każdy pracujący u nas prywatny detektyw na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klientów z wykonanych przez niego zadań. Obserwacja osób to trudne przedsięwzięcie, któremu jednak potrafimy sprostać dzięki nowowczesnym technikom i sprawdzonym rozwiązaniom, które stosujemy od lat. Działanie w przestrzeni publicznej warto powierzyć wyłącznie fachowcom. Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Sprawdź cennik naszych usług