o firmie

Biuro Ochrony Osób i Mienia GROT działa na podstawie:

Koncesji wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Nr L-0095/10 zezwalającej na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej oraz zabezpieczenia technicznego.

Koncesji wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i RD-40/2012 zezwalającej na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych.

Nasza Firma ma swoją siedzibę w Chorzowie i działa od 2010 roku. Zlecenie realizujemy na terenie całej Polski.
Gwarantujemy i zapewniamy naszym Klientom rzetelne prowadzenie spraw przez wykwalifikowanych pracowników ochrony oraz licencjonowanych detektywów. Podczas wykonywanych działań i czynność związanych z ochroną i usługami detektywistycznymi zawsze stawiamy na zadowolenie Klienta, które są dla nas priorytetem, a bezpieczeństwo najwyższą wartością.
Biuro Ochrony Osób i Mienia GROT od samego początku buduje swój wizerunek stawiając na zaangażowanie w każde realizowane zlecenie i pełen profesjonalizm. Nasi pracownicy, firmowe samochody, nowoczesne środki łączności, jednolite umundurowanie mają na celu świadczenie systemu ochrony fizycznej oraz usług detektywistycznych na najwyższym poziomie.
Specjalizujemy się w: ochronie osób i mienia (także ochronie VIP), usługach detektywistycznych, zabezpieczaniu imprez masowych organizowanych zarówno przez instytucje samorządowe jak również prywatnych przedsiębiorców.
Nasza oferta dedykowana jest do firm o różnych profilach działalności oraz osób fizycznych, co czyni nas elastycznymi i otwartymi na propozycje współpracy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami