Usługi detektywistyczne i ochrony - Chorzów, Katowice, Bytom

Każdy z naszych Klientów oczekuje spokoju i bezpieczeństwa, dlatego codziennie dbamy o to, aby czuli się bezpiecznie. Jako biuro GROT zapewniamy profesjonalną ochronę i wsparcie, jakiego Państwo potrzebują. Nasz zespół wykwalifikowanych, licencjonowanych detektywów, pracowników ochrony oraz specjalistów od instalacji alarmowych dokłada wszelkich starań, aby skutecznie zniechęcić przestępców i zapobiegać ich działaniom. Zajmujemy się także poszukiwaniami oraz ustaleniami miejsc pobytu konkretnych osób, a także prowadzeniem spraw karnych. Polecamy swoje usługi detektywistyczne w każdej sytuacji! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Biuro Ochrony Osób i Mienia GROT działa na podstawie:

Koncesji wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Nr L-0095/10 zezwalającej na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej oraz zabezpieczenia technicznego.

Koncesji wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i RD-40/2012 zezwalającej na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych.

Nasza Firma ma swoją siedzibę w Chorzowie i działa od 2010 roku. Swoim zasięgiem obejmujemy jednak więcej niż miasta aglomeracji śląskiej, takie jak Katowice, Bytom czy Ruda Śląska.  Zlecenie realizujemy na terenie całej Polski.

Gwarantujemy i zapewniamy naszym Klientom rzetelne prowadzenie spraw  przez wykwalifikowanych pracowników ochrony oraz licencjonowanych detektywów. Wszystko dlatego, że jakiekolwiek zadanie wykonujemy, na pierwszym miejscu zawsze znajduje się Państwa spokój i poczucie bezpieczeństwa, które zagwarantować może jedynie profesjonalne biuro ochrony.

Podczas wykonywanych działań i czynność związanych z ochroną i usługami detektywistycznymi zawsze stawiamy na  zadowolenie Klienta, które są dla nas priorytetem, a bezpieczeństwo najwyższą wartością.

Biuro Ochrony Osób i Mienia GROT od samego początku buduje swój wizerunek stawiając na zaangażowanie w każde realizowane zlecenie i pełen profesjonalizm. Nasi pracownicy, firmowe samochody, nowoczesne środki łączności, jednolite umundurowanie mają na celu świadczenie systemu ochrony fizycznej oraz usług detektywistycznych na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w: ochronie osób i mienia (także ochronie VIP), usługach detektywistycznych,  zabezpieczaniu imprez masowych organizowanych zarówno przez instytucje samorządowe jak również prywatnych przedsiębiorców.

Nasza oferta dedykowana jest do firm o różnych profilach działalności oraz osób fizycznych, co czyni nas elastycznymi i otwartymi na propozycje współpracy. Pracujący u nas zespół wykwalifikowanych, licencjonowanych detektywów gwarantuje, że niezależnie od przyjętego zadania, każdy ślad zostanie zbadany i przeanalizowany, aby dostarczyć Państwu poszukiwanych informacji. Zatrudniani ochroniarze zadbają o bezpieczeństwo firm, domów i imprez masowych. Systemy alarmowe instalowane przez monterów biura GROT będzie cechowała niezawodność i ogromna skuteczność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami